Organize Ambalaj

Organize Ambalaj

Organize Ambalaj

Online Ambalaj Matbaa

Online Ambalaj Matbaa

Online Ambalaj Matbaa

Katalog Basımı

Katalog Hesaplama

Dergi Basımı

Matbaa Baskı Hesaplama

Ambalaj

Ambalaj

Ambalaj

Pastane Kutuları AmbalajFix MatbaaFix PromosyonFix Kağıt Çanta Üretimi FixPaperBag
turkish Türkçe

Vade Farksiz 4 TAKSİT
50.000 TL Üzeri Ücretsiz KARGO

Hemen Sipariş Verin 0 542 335 54 46

Özel Baskılı Servis Ürünler

Baskılı Islak Mendil

Baskılı ıslak mendil, müşterilerinizin sadece sizden hizmet aldıkları sırada faydalandıkları ürünler değildir. Sonrasında, günlük hayata devam ederken de kullanılabilen bir ürün olması sebebiyle, kurumunuzla uzun süreli ilişki kurulmasına yardımcı olur. Kolaylıkla paylaşılan ve elden ele gezme özelliği de eklenince, potansiyel müşterilerinize de ulaşma ve yeni kişilerle temas kurma imkanı tanır.

Logolu ıslak mendil baskılarınızda oluşturacağınız siparişlerde, farklı ebat seçeneklerinden kurumunuza ve tasarımınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Paket ıslak mendil siparişlerinizde, kuşe veya metalize tripleks olarak iki farklı dış kağıt türünden birini de seçme imkanına sahipsiniz. Siz de online ıslak mendil siparişinizi hemen verin, Bidolubaskı’nın kaliteli ve hızlı hizmetinden faydalanın.

6 x 8 cm 6 x 10 cm 6 x 12 cm 7 x 10 cm 7 x 12 cm 4 Renk Baskı Limonlu
Ürünlerimizi İncele

Baskılı Peçete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel baskılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

21 x 7 cm Körüklü - Körüksüz Kuşe Kraft Sülfit Şamua Yağlı Kağıt LVC & SCA 4 Renk Baskı
Ürünlerimizi İncele

Baskılı Stick Şeker

Çay veya kahve servisi yapılan her yerde ihtiyaç duyulan toz şeker, kafe, restoran ve büfelerin en çok ihtiyaç duyduğu tek kullanımlık gıdalar arasındadır. Buna bağlı olarak, stick şeker, çok fazla kullanılması ve hızla tüketilmesiyle doğru orantılı olarak yüksek miktarlarda alım ihtiyacı doğurur.

Restoran ve kafelerde masalara konulan toz şeker paketleri müşterilere istedikleri zaman istedikleri kadar şeker kullanabilme kolaylığı sağlar ve böylece çalışanlar meşgul edilmemiş olur. Özellikle self servis yapan yerlerde yoğunlukla tercih edilen ambalaj şeker, kullan-at özelliğiyle oldukça pratiktir. Çay veya kahve gibi sıcak içeceklerini alan müşteriler, şekerlerini de kendileri alırlar.

2 x 9,5 cm 3 Gr 4 Renk Baskı Beyaz Şeker Esmer Şeker
Ürünlerimizi İncele

Baskılı Çatal Kaşık Kılıfı

Baskılı çatal kaşık kılıfları, restoranlar, kafeler ve catering hizmetleri gibi yiyecek sektöründe hizmet veren işletmeler için hem pratik hem de estetik bir çözüm sunar. Özellikle hijyenin ön planda tutulduğu bu günlerde, tek kullanımlık çatal kaşık kılıfları, müşterilere temiz ve güvenilir bir kullanım imkanı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işletmenin marka bilinirliğini artırma fırsatı da yaratır. Kişiselleştirilmiş tasarımlar, işletmenin logosu, teması veya özel günler için özel mesajlar içerebilir, bu da markanın müşteriler üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmasına yardımcı olur.

Bu ürünler, sadece fonksiyonel bir gereksinimi karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda işletmenin pazarlama stratejilerine de katkıda bulunur. Çatal kaşık kılıflarının üzerine yapılan baskılar sayesinde, her bir müşteriye ulaşılan kişisel bir dokunuş sunulurken, marka sadakati oluşturulması için de bir araç haline gelir. Ayrıca, çevre dostu malzemelerden üretilmiş seçenekleri tercih ederek, işletmeler sürdürülebilirlik konusundaki taahhütlerini de gösterme şansı bulur. Kılıflar, işletmelerin hem estetik hem de etik değerlerini müşterilere sunmanın şık bir yolunu temsil eder.

21 x 7 cm Körüklü - Körüksüz Kuşe Kraft Sülfit Şamua Yağlı Kağıt LVC & SCA 4 Renk Baskı
Ürünlerimizi İncele
Türkiye'nin en büyük online ambalaj sitesi Ambalajfix, 2018 yılından bu yana hizmet veriyor. Ambalaj & Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren Ambalajfix, yenilikleri ile Türkiye'nin dijital alışveriş sektörüne yön veriyor. Online alışveriş deneyimini her geçen gün daha kolay hale getiren, dijitalleşen dünyanın gereklerine uygun geliştirmelerle sunduğu hizmetleri daha da avantajlı kılan Ambalajfix, ziyaretçilerine bol çeşit, uygun fiyat, hızlı teslimat ve sürpriz indirimler sunuyor.
Biz Sizi Arayalım mı? Whatsapp Siparis Hattı

Hızlı Talep, Biz Sizi Arayalım.