Vade Farksiz 4 TAKSİT
50.000 TL Üzeri Ücretsiz KARGO

Hemen Sipariş Verin 0 532 313 65 77

Zamanında Mükemmellik

Özel tasarım ambalaj

Özel ambalaj tasarlamanın amacı, maliyet-etkin bir çözüm bulmak ve mümkün olan en verimli paketi sağlamaktır.

Bu, minimum malzeme ile maksimum koruma anlamına gelir. Tasarım uzmanlığımız, ürünün nasıl ve nerede sevk edileceği ve saklanacağına uygun şekilde uygun malzemeyi seçmemize ve tasarlamamıza olanak tanır; bu da ürünün doğası veya kırılganlığını dikkate alır. Tasarlandıktan sonra, paketi test edebilir ve performansını doğrulayabiliriz.

Zamanında Mükemmellik

Zamanında Mükemmellik

Ürünlerinizin her seferinde zamanında ve mükemmel durumda ulaşması gerektiğinin farkındayız - ve işte bizim özel ambalaj çözümlerimiz bunu başarıyor. Dinamik ve hızlı tempolu bir ortamda çalıştığınızı ve sorunsuz operasyonların olmazsa olmaz olduğunu anlıyoruz, bu yüzden ambalajın her zaman zamanında ulaşması gerekiyor. Farklı ambalaj malzemeleriyle çalışıyoruz ve sunduğumuz hizmet, aşırı ambalajlamadan kaçınarak mükemmel koruma sağlarken aynı zamanda karmaşıklığı azaltmayı ve esnekliği artırmayı hedefliyor.

Zamanında Mükemmellik

Fikirden ürüne

Kendi bünyemizdeki Ar-Ge ekibimiz, fikirler ve yeni çözümler konusunda tutkuludur. Süreç her zaman en önemli nokta ile başlar: hedefleri, ağrı noktalarını ve metrikleri anlamak. Kapsamlı bir inceleme sonrasında, çizim tahtasına geçer ve fikirlerimizin çevrimiçi görselini oluşturmaya başlarız. Görsel onaylandığında, onu hayata geçirme ve üretime geçmeden önce bir örnek üretme zamanı gelir.

Tasarım, düşüncenin görselleştirilmiş halidir.

Temel Üretim süreci

 1. Özet

  lk adım, projenin temelini oluşturduğu için süreçteki en önemli adımlardan biridir. İlk toplantımızda, ısmarlama ambalaj tasarım ekibimiz, paketlenecek ürünler, bütçeniz, beklentileriniz, zamanlamalarınız, kısıtlamalarınız ve işletme olarak hedefleriniz gibi önemli ayrıntıları ele alır. Bu çok önemli toplantı, özel paketleme çözümünüzün başarılı olmasını sağlamak için bize sağlam bir anlayış sağlıyor.

 2. Kutu tasarımı

  Projeyi sağlam bir şekilde anlayan şirket içi ekibimiz, fikirleri dijital dünyaya taşıyor ve ilk toplantımızda tartışılan noktaları ele alan bir 3D ambalaj konsepti tasarlıyor.

 3. Onay ve Baskı

  Sizinle yaptığımız görüşmeler sonrası kutu tasarımı ve baskı tasarımı tamamlandığında sizden onay alınır ve baskıya başlanır.

 4. Baskı sonrası

  İstediğiniz tasarım, renk ve gramajlara göre baskı yapıldıktan sonra baskı sonrasında kesim laminasyon ve ayıklama süreci başlar.

 5. Müşteri Memnuniyeti

  Sonuç olarak, ürünlerinizi istediğiniz kalitede özel kutunuzda sergileyebilirsiniz. "Her özel ürün, Özel bir ambalajı hak eder."

Üretim Tecrübemize Güveniyoruz

Temel Değerlerimize göre yaşayan ve hareket eden özel ekibimiz aracılığıyla ambalajları kişisel bir dokunuşla sunabiliyoruz.

Man on the phone

Hizmet

Dinliyoruz ve yapacağımızı söylediğimiz şeyleri yapıyoruz.

Two workers high-fiving

Ekip Olarak Biz

Biz Satış, Operasyon, Finans değiliz… Biz Ambalajfix'iz.

Man graduating

Geliştirmek

Sürekli gelişerek yarının dünden daha iyi olmasını sağlıyoruz.

A diverse team

Aile

Herkese aile gibi davranıyoruz.

2 People shaking hands.

Güven

Önemli olan her konuda güven oluşturmak için dürüstlük, şeffaflık ve bütünlüğün temel olduğuna inanıyoruz.

NELER Mİ ÜRETİYORUZ ?

Whatsapp Siparis Hattı